Junior SQL Developer

New-Invest

Firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania poszukuje do swojego zespołu: Junior SQL Developer

Miejsce: Janki k.Warszawy

Oferujemy:

• wynagrodzenie do 3000 netto na umowę o pracę (możliwe też inne formy zatrudnienia)
• dokształcanie na stanowisku pracy
• wzrastające wynagrodzenie adekwatne do zdobywanego doświadczenia i umiejętności (+ okazjonalne bonusy)
• pracę opartą na jasnych i uczciwych zasadach
• świetną, koleżeńską atmosferę pracy
• możliwość zdobycia dużego doświadczenia i stałego podnoszenia kwalifikacji
• stabilizację – liczymy na długotrwałą współpracę

Wymagania

Od kandydatów na stanowisko młodszego programisty wymagamy: • wyższego wykształcenia (mile widziani absolwenci informatyki lub kierunki pokrewne) (ew. studenci kończący studia)
• znajomości relacyjnych baz danych
• znajomości języka SQL, T-SQL
• znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne porozumiewanie się na piśmie (mile widziany angielski czynny)
• umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów
• umiejętności pracy w zespole
• komunikatywności w kontaktach z klientami
• łatwości przyswajania wiedzy
• chęci rozwoju

Mile widziana:
• podstawowa znajomość środowiska .NET

Pracując na tym stanowisku, będziesz wykonywał zadania polegające na:

• tworzeniu softwaru dla dużej, międzynarodowej korporacji
• rozwoju i wdrażaniu nowych funkcjonalności działającego systemu przy użyciu naszej autorskiej platformy deweloperskiej
• zastosowaniu skryptów języka T-SQL w środowisku MS SQL Management Studio realizujących te funkcjonalności
• tworzeniu interaktywnych stron internetowych

Ponadto zdobędziesz doświadczenie w:

• automatyzacji procesów biznesowych
• integracji z obcymi systemami informatycznymi