Junior .NET Developer

ap uniapol
  • Umowa o pracę Umowa

  • 51-100 pracowników Rozmiar firmy

  • 2005 Rok założenia firmy

  • http://www.uniapol.pl WWW

Język programowania
Framework

Opis oferty

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za programowanie aplikacji oraz tworzenie testów automatycznych.

Oferujemy:
-możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
-ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-atrakcyjne warunki współpracy

Wymagania

-wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe lub osoba w trakcie studiów
-min. komunikatywna znajomość języka angielskiego
-znajomość języka C#, technologii .NET
- znajomość zagadnień związanych z programowaniem obiektowym i testowaniem aplikacji.
-kreatywność, otwartość na nowe wyzwania

Metodologia pracy

O ap uniapol

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150