Programista Delphi

NBCR Sp. z o.o.
Język programowania
Baza danych
Inne

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Jeśli lubisz się rozwijać tak jak my, zapraszamy do kontaktu. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner. Obecnie dla Naszego Klienta, wiodącego producenta oprogramowania (m.in. dla sektora gastronomiczno-hotelarskiego) oraz własnego systemu klasy ERP, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: NBCR/KK/06/2016/L/D

Obowiązki

Praca w zespołach projektowych nad realizacją procesu deweloperskiego, tj.:

współudział w projektowaniu aplikacji
tworzenie i rozwijanie aplikacji biznesowych
pisanie procedur SQL
bieżące utrzymanie aplikacji

Wymagania

Wykształcenie wyższe (preferowane: informatyka, elektronika, telekomunikacja)
Min. roczne doświadczenie programistyczne w środowisku Borland Delphi
Znajomość baz danych
Praktyczna znajomość T- SQL
Znajomość ADO
Umiejętność pracy zespołowej
Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
Znajomość języka angielskiego (dokumentacja techniczna)

Mile widziane

Znajomość systemu kontroli wersji (np. SVN, GIT)

Oferujemy

Zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta
Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość rozwoju zawodowego
Prywatną opiekę medyczną
Spotkania integracyjne, zajęcia sportowe
Pakiet relokacyjny

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysłania swojego CV na adres: [email protected]

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.
Informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NBCR Sp. z o.o. w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Dane osobowe mogą być udostępniane klientom NBCR Sp. z o.o