Front-end developer, Łódź/Stryków

Inter-Permit Group Sp. z o.o.
Język programowania
Inne

Dla jednego z naszych Klientów z branży IT poszukujemy: Frontend Developer

Miejsce pracy: Łódź/Stryków

Opis stanowiska:

Tworzenie kodu HTML/CSS/JavaScript dla interfejsów użytkownika
Współtworzenie dużej platformy internetowej
Tworzenie oraz implementacja aplikacji webowych

Wymagania

Min. 1 rok doświadczenia w programowaniu w HTML, CSS i JavaScript(jQuery)
Doświadczenie w tworzeniu interfejsów webowych (CMS, aplikacje typu CRUD)
Znajomość frameworków JSF, Thymeleaf
Znajomość podstaw języka Java oraz Spring framework
Znajomość języka angielskiego umożliwiająca zrozumienie dokumentacji technicznej
Oferujemy: Elastyczne godziny pracy
Całościowe wsparcie na projekcie
Możliwość rozwoju zawodowego wśród wysokiej klasy specjalistów

CV prześlij na adres: [email protected] Jeżeli masz pytania – napisz!
W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833." Inter-Permit Group Sp. z o.o. Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 8626.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • pakiet socjalny
  • praca z pasjonatami w swojej branży

O Inter-Permit Group Sp. z o.o.

Firma rekrutacyjna