Web Developer

Huntworks

8 500 - 10 500 zł netto

Język programowania
Framework
Inne

W ramach współpracy z jedną z najlepszych firm produkcyjnych w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko "Web Developer" (projektant aplikacji internetowych). Firma działa na rynku globalnym w ponad 30 krajach świata i zatrudnia prawie 3000 pracowników. W Polsce jest liderem w swojej branży.

Oferujemy: - Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży technologicznej
- Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
- Pracę z młodym, zgranym i ambitnym zespołem
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych

Poszukujemy kandydatów doświadczonych, dojrzałych, otwartych na wyzwania, komunikatywnych a jednocześnie odpowiedzialnych i lojalnych. Zapewniamy kilkumiesięczne szkolenie w Kolonii a następnie pracę w Warszawie. Osoby, które dołączą do zespołu będą miały okazję uczestniczyć w różnych specjalistycznych projektach a także będą uczestniczyć we współtworzeniu zespołu E-Commerce. Firma do której rekrutujemy otrzymała wyróżnienie w rankingu Gazele Biznesu , dla najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce!

Oferujemy bardzo dobre warunki pracy, o których opowiemy podczas rozmowy. Proszę o odpowiedź w kwestii zainteresowania projektem, podanie numeru telefonu oraz o wysłanie cv w języku angielskim.

Tomasz Skoczylas
Executive IT Recruiter
www.huntworks.pl

Wymagania

Zadania:

- Projektowanie kompleksowych aplikacji internetowych
- Tworzenie wydajnych, obiektowych i prostych w utrzymaniu modułów realizujących zadania przyjętej architektury
- Implementację rozwiązań warstw front- i backend zgodnie z obecnymi standardami sieciowymi
- Przygotowanie koncepcji i implementacja testów automatycznych

Oczekiwania:

- 3 letnie doświadczenie w obszarze projektowania złożonych aplikacji internetowych
- Praktyczna znajomość zwinnych praktyk (Scrum/Kanban) oraz zastosowania ich w pracy zespołowej
- Bardzo dobra znajomość języka PHP oraz frameworków (Symphony/Zend)
- Znajomość języka JavaScript oraz zastosowania frameworków AngularJS/SynodeJS – doświadczenie w wykorzystaniu standardów HTML5/CSS3
- Znajomość koncepcji Responsive Web Design
- Znajomość zagadnienia testów automatycznych dla web aplikacji
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (znajomość jęz. niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
- Pragmatyczne podejście do zadań, duże poczucie odpowiedzialności
- Zorientowanie na cel i pracę zespołową