Programista Baz Danych

  • Wrocław
  • do 13000 zł netto
  • Kontrakt

Poszukujemy właśnie Programisty Baz Danych do jednego z banków mających siedzibę we Wrocławiu.

Praca odbywa się głównie przy bieżących projektach, a sam zespół zajmuje się rozwojem i utrzymaniem systemów transakcyjnych banku.

Szukamy programistów, którym nie straszna praca w banku i którzy znają techniki optymalizacji danych oraz piszą przejrzysty kod :)

Wymagania i obowiązki

  • Znajomość baz SQL, PL/SQL, Oracle
  • Wiedza dotycząca technik optymalizacji w bazach danych
  • Umiejętność pisania przejrzystego kodu odzwierciedlającego przebieg algorytmu, komentowanie kodu, standaryzacja kodu.
  • Modelowanie danych i świadomość wpływu modelu na wydajność (partycjonowanie, indeksowanie, zarządzanie przestrzenią danych)

Praca odbywa się na miejscu w biurze banku we Wrocławiu. Nie ma możliwości pracy zdalnej.

Wynagrodzenie:do 13 tysięcy netto B2B / do 8500 brutto UoP

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu : [email protected]

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Szkolenia

O NBC Sp. z o.o.

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy ponad 250 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.