Frontend Developer

  • Poznań
  • 340 dni do końca
  • 6000 - 9000 zł netto
  • Umowa o pracę

Opis oferty

Szukam Frontend Developera (React i/lub Angular)
Poznań
6-9 tys. złotych netto (Uop/B2B)

Nasz team składa się z frontend i backend developerów. W projektach mamy okazję używać Angulara i Reacta, canvasa + webGLa (Three.js, create.js), svg (d3.js) i Embera. Uważamy, że bardzo ważna jest dbałość o detale, zarówno na poziomie designu interfejsu, jak i code designu (wykorzystywanie wzorców projektowych, podążanie za standardami pisania kodu, TDD, standard ES6 w js).

Możemy śmiało powiedzieć, że w Apptension:
- panuje bardzo przyjazna, luźna atmosfera,
- dbamy o rozwój pracowników organizując devtalki i sesje mentoringowe, finansując lekcje angielskiego, konferencje i szkolenia,
- odnosimy sukcesy - w marcu udało nam się wygrać największy na świecie hackathon, a tworzone przez nas projekty otrzymują uznanie w postaci nagród branżowych (FWA, Awwwards, Cannes Lions),
- lubimy spędzać czas razem, organizujemy grille, wieczory z planszówkami, wyjazdy integracyjne etc.,
- realizujemy inicjatywy pracowników poprzez system wewnętrznego crowdfundingu.

Wymagania i obowiązki

Poszukujemy osoby:
- z minimum 2-letnim doświadczeniem jako Frontend Developer
- biegłej w HTML5, CSS3 i Javascript,
- znającej na poziomie bardzo dobrym Angulara i/lub Reacta,
- z praktyczną znajomością Adobe Photoshopa,
- płynnie posługującej się językiem angielskim (co najmniej B2).

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • crowdfunding
  • lekcje j.angielskiego

O Apptension

Let us do the code
Rozwijamy własny produkt i realizujemy zlecenia firm z całego świata, nowoczesne aplikacje i strony internetowe. Projekty wymagają od naszego zespołu kreatywności i umiejętności dopasowania narzędzi i technologii do potrzeb. Nacisk kładziemy również na testowanie stosowanych rozwiązań.