Web Developer

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Język programowania
Inne

Naszym Klientem jest wrocławska firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych, która poszukuje Web Developera ze znajomością programowania w PHP.

Oferujemy
  • Umowa o pracę lub współpraca B2B
  • Udział w ciekawych projektach oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w przyjaznej atmosferze

Wymagania

Obowiązki
  • Tworzenie stron internetowych / sklepów internetowych na zlecenie klientów indywidualnych i biznesowych
  • Rozwój istniejących stron i aplikacji WWW
  • Projektowanie systemów webowych oraz ich wdrażanie u klientów
Oczekujemy
  • Doświadczenie w programowaniu w PHP
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość popularnych frameworków PHP
  • Znajomość JavaScript (w tym technologii AJAX, jQuery)
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem i optymalizacją wydajności aplikacji webowych
  • Umiejętność tworzenia kodu HTML i CSS
  • Znajomość relacyjnych baz danych (m.in. MySQL)
  • Znajomość SVN/GitHub
  • Znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość środowiska uniksowego

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!