Inżynier ds. oprogramowania

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Język programowania

Naszym Klientem jest zachodnia firma produkcyjna, która poszukuje Inżyniera ds. oprogramowania do wsparcia zespołu R&D.

Oferujemy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pakiet socjalny
  • Pakiet medyczny
  • Specjalistyczne szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Szkolenia językowe

Wymagania

Obowiązki
  • Tworzenie i rozwój oprogramowania / narzędzi programistycznych na wewnętrzne potrzeby firmy
  • Wdrażanie i administrowanie oprogramowaniem
  • Wsparcie działań zespołu programistów systemów wbudowanych
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
Oczekujemy
  • Wyższe wykształcenie techniczne, informatyczne
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia komercyjnego związanego z rozwojem oprogramowania
  • Atutem będzie doświadczenie w pracy w firmie zajmującej się tworzeniem oprogramowania dla systemów wbudowanych
  • Znajomość języka C oraz C++
  • Znajomość narzędzi do wersjonowania kodu i zarządzania zmianami
  • Doświadczenie w pracy z mikrokontrolerami 16- i 32- bitowymi
  • Znajomość j. angielskiego, mile widziana znajomość j. niemieckiego
  • Znajomość języka UML
  • Znajomość procesu kompilacji oraz linkowania
  • Dodatkowy atutem będzie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania zgodnie z modelem V oraz znajomość standardów kodowania
  • Umiejętność pracy w zespole

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!