Programista C systemów embedded

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Język programowania

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy programistów C, którzy będą pracować przy projektowaniu oprogramowania do systemów wbudowanych / embedded.

Oferujemy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet szkoleń specjalistycznych i językowych
  • Pakiet socjalny

Wymagania

Obowiązki
  • Projektowanie oprogramowania do systemów wbudowanych (sterowników)
  • Prowadzenie procesu rozwoju i wdrażania oprogramowania na systemy wbudowane
  • Sporządzanie dokumentacji
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie realizacji projektu
Oczekujemy
  • Wyższe wykształcenie z dziedziny IT / telekomunikacji / elektroniki lub pokrewnych
  • 1-2 lata doświadczenia w rozwoju oprogramowania
  • Bardzo dobra znajomość języka C
  • Doświadczenia w pracy z mikrokontrolerami 8- i 16-bitowymi
  • Znajomości narzędzi do wersjonowania kodu i zarządzania zmianami
  • Min. komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Mile widziana wiedza z zakresu elektroniki
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na systemy wbudowane będzie atutem

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!