Programista C#

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Język programowania

Naszym Klientem jest firma zajmująca się wdrożeniami systemów IT dla klientów z branży telekomunikacyjnej i teleinformatycznej, która obecnie poszukuje odpowiedniego kandydata/kandydatki na stanowisko Programisty C#.

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość awansu
  • Ciekawą pracę i dostęp do najnowszych technologii branżowych
  • Dużą samodzielność w pracy

Wymagania

Obowiązki
  • Tworzenie zaawansowanych systemów video
  • Projektowanie i wdrażanie oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
Oczekujemy
  • Bardzo dobra znajomość C#
  • Doświadczenie w tworzeniu od podstaw aplikacji serwerowych w środowisku C#
  • Znajomość systemu operacyjnego MS Windows
  • Znajomość HTML, XML, protokołów SNMP
  • Znajomość TCP/IP (firewalli, routerów), systemów klient-serwer, Web Services, .Net Remoting
  • Mile widziana znajomość zagadnień technicznych w zakresie nowoczesnej telekomunikacji i teleinformatyki, doświadczenie w projektach korzystających z baz NoSQL (preferowana Cassandra), znajomość JAVA oraz systemu operacyjnego Linux

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!