Java Developer (FE/WRO/JK)

Power Media S.A.
Język programowania
Inne

Praca na umowę o pracę w nowym biurze we Wrocławiu. Wynagrodzenie określają widełki finansowe, zależne od kompetencji i doświadczenia kandydata (4 poziomy)

Benefity: Luxmed, Multisport, system podwyższonych kosztów uzyskania przychodu (prawa autorskie), owoce, słodycze, kawa, napoje etc, szkolenia i konferencje oraz możliwość nauki języka niemieckiego
Na początku zatrudnienia firma oferuje wyjazd zapoznawczy do siedziby w Szwajcarii, trwający do dwóch tygodni.

Wymagania

Obowiązki:
Implementacja warstwy prezentacji dla naszych najbardziej wymagających stron WWW typu
premium
Współpraca w mieszanym zespołe zgodnie z metodologią Scrum Wymagane umiejętności:
Entuzjazm względem najlepszych praktyk programowania jak czystość kodu, obeznanie z TDD oraz metodologią Agile
Zaawansowane zrozumienie najnowszych technologii warstwy prezentacji: (X)HTML, CSS,
JavaScript i frameworków jQuery i Prototype
Doświadczenie w implementacji kompleksowych rozwiązań webowych
Pożądaną cechą będzie znajomość programowania zorientowanego obiektowo i globalnie
rozproszonej architektury warstwy prezentacji
Dobra znajomość angielskiego (w mowie i piśmie) jako podstawowego języka pracy

Metodologia pracy

O Power Media S.A.

Świadczymy usługi z zakresu tworzenia oprogramowania, rekrutacji i outsourcingu pracowniczego. Nasza platforma księgowa ifirma.pl wspiera tysiące przedsiębiorców w prowadzeniu biznesu.
Czerpiemy radość i satysfakcję z dostarczania klientom nowoczesnych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych w dziedzinie informatyki. Nasi specjaliści uczestniczą w tworzeniu systemów informatycznych, wspierając klientów swoją wiedzą i doświadczeniem.

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Power Media S.A. z siedzibą przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
Podanie danych osobowych jest dobrowolne.