Senior PHP Developer

eSport Solutions Sp. z o.o.

10 000 - 15 000 zł netto

Język programowania
Framework

Firma eSport Solutions Sp. z o.o., właściciel serwisu eSportLiveScore.com, to właściciel wiodących marek w branży esportu. Nasz serwis eSportLiveScore.com, udostępnia wyniki meczów esportowych na żywo, a także umożliwia zapoznanie się z przebiegiem turniejów z całego świata. Zajmujemy się również organizacją eventów esportowych, w tym ekskluzywnego turnieju Global Grand Masters, którego przebieg obserwuje ponad 2 miliony użytkowników. Wszystkie nasze serwisy odwiedzane są miesięcznie przez ponad milion osób, dlatego ważna jest dla nas również dobra komunikacja ze społecznością graczy oraz z fanami esportu. Jesteśmy młodą i bardzo dynamicznie rozwijającą się firmą, która zatrudnia obecnie ponad 40 specjalistów. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko: Senior PHP Developer

Wymagania

Obowiązki:

tworzenie i rozwijanie aplikacji webowych w technologii PHP zgodnie z dobrymi praktykami OOP i standardami programowania przyjętymi w firmie
współpraca z analitykami oraz przedstawicielami biznesu przy definiowaniu i realizacji wymagań biznesowych
pisanie testów jednostkowych dla implementowanych funkcjonalności
ciągły rozwój i udoskonalanie swojego warsztatu
dzielenie się wiedzą z koleżankami i kolegami
wykorzystywanie najnowszych trendów przy projektach

Wymagania:

min. 4 letnie doświadczenie zawodowe w programowaniu aplikacji webowych w technologii PHP 5.x
bardzo dobra znajomość frameworków MVC
chęć do pracy z frameworkiem Laravel
bardzo dobra znajomość bazy danych MySQL
mile widziana znajomość HTML, CSS, JavaScript i jQuery
znajomość przynajmniej jednej z technologi: redis, memcache, nodejs, angularjs
zdolności myślenia analitycznego
umiejętności efektywnego rozwiązywania problemów
umiejętności pracy w zespole
znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

pracę nad naszymi własnymi produktami
biuro w samym centrum Poznania (Andersia)
atrakcyjne warunki finansowe
elastyczne godziny pracy
opiekę medyczną
bezpośrednią możliwość wpływu na to, jak wygląda praca w firmie
świetną atmosferę pracy w młodym i kreatywnym zespole (spotykamy się chętnie również po pracy)
wspólne granie w CS:GO
udział w międzynarodowych projektach
możliwość uczestniczenia w darmowych kursach języka angielskiego (różne poziomy, małe grupy)
nowoczesne stanowisko pracy (dysk SSD, wiele ekranów)
świeże owoce dostępne każdego dnia
możliwość wzięcia udziału w wyjadach intefracyjnych

Zapraszamy do odwiedzenia stron naszych marek:

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje