Software Developer

HR Investment

do 10 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą na rynku polskim, holenderskim i niemieckim, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4755. Jesteśmy firmą świadczącą najwyższej jakości usługi związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi obejmujące outsourcing personalny, doradztwo personalne oraz konsultacje HR. Dla naszego Klienta działającego w branży IT poszukujemy

Programisty (Software Developer)

Zadania na stanowisku:
- Projektowanie oraz budowanie aplikacji mobilnych
- Udział w innych projektach developerskich i wdrożeniowych (aplikacje mobilne)
- Analiza wymagań i projektowanie rozwiązań IT
- Tworzenie rozwiązań programistycznych opartych o Microsoft Dynamics NAV
- Budowanie modułów, testowanie rozwiązań, wsparcie użytkowników
- Komunikacja z klientami polskimi i zagranicznymi (w języku angielskim)

Oferujemy:
- Stabilną formę zatrudnienia (pełny etat-umowa o pracę, b2b)
- Możliwość pracy zdalnej
- Pracę dynamicznym zespole
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
- Możliwość realizacji własnych pomysłów
- Pakiet sportowy i medyczny

Wymagania

Wymagania:
- Doświadczenie w projektach wdrożeniowych MS Dynamics NAV
- Umiejętność programowania w języku C/AL. I C++ oraz C# . NET
- Znajomość innych języków programowania będzie dodatkowym atutem
- Znajomość MS SQL
- Dobra znajomość języka angielskiego