Programista .NET POSZUKIWANY

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Framework
Inne

Opis oferty

Programista .NET
miejsce pracy: Świdnica (klient oferuje mieszkanie służbowe opłacone przez firmę w odległości 4 minut od siedziby firmy)

Oferujemy:
-wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia;
-mieszkanie służbowe na koszt pracodawcy (klient oferuje mieszkanie służbowe opłacone przez firmę w odległości 4 minut od siedziby firmy);
-udział w różnorodnych szkoleniach (wewnętrznych i zewnętrznych) oraz konferencjach i warsztatach branżowych;
-atrakcyjny pakiet socjalny (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, śniadania firmowe, nauka języków obcych itp.);
-stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

Osoby zainteresowane powyższą propozycją uprzejmie prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: [email protected]
Jeżeli wyrazi Pan zainteresowanie wysyłając Cv - skontaktuję się telefonicznie w celu omówienia warunków pracy.

Wymagania

Wymagania:
-wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka, elektronika) lub ostatnie lata studiów;
-doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i późniejszej obsłudze środowiska .NET (szczególnie ASP.NET MVC, C#, WPF), minimum 2 lata;
-bardzo dobre umiejętności programowania obiektowego i wykorzystywania wzorców projektowych;
-dobra znajomość architektury aplikacji WWW i WebServices;
-dobra znajomość zagadnień bazodanowych;
-znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej;

Obowiązki:
-projektowanie nowych funkcjonalnych rozwiązań, ich implementacja oraz wdrażanie i analiza wydajności stworzonych aplikacji webowych na platformie .NET,
-praca zespołowa w zwinnych metodykach wytwarzania oprogramowania (Agile, SCRUM),
-ścisła współpraca z doświadczonymi projektantami, testerami i innymi programistami,
-czynny udział w ciekawych projektach i wkład w rozwój produktów budzących uznanie tysięcy użytkowników na całym świecie