Konsultant SAP BI

AP Uniapol Development Sp. z o.o.

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisko:
KONSULTANT SAP BI

Miejsce pracy: Kraków/Katowice/Praca zdalna

Opis stanowiska:
- konfiguracja, rozwój i implementacja nowych funkcjonalności systemu SAP BI
- wspieranie rozwoju podległych systemów
- zarządzanie zmianami w systemie SAP
- programowanie w SAP ABAP
- wsparcie użytkownika w obszarach SAP BI

Wymagania:

- wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub innym technicznym
- znajomość konfiguracji SAP BI
- umiejętność ekstrakcji, modelowania danych
- umiejętność prowadzenia dokumentacji biznesowej/technicznej
- znajomość SAP ABAP
- mile widziana znajomość Java
- znajomość procesów biznesowych będzie dodatkowym atutem
- zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
- wysokie zdolności analityczne
- umiejętność rozwiązywania problemów
- umiejętność pracy w zespole
- samodzielność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań

Oferujemy:
- umowę o pracę
- pracę zdalną - home office
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju zawodowego

Wszystkie osoby zainteresowane – zapraszamy do aplikowania poprzez naszą stronę internetową www.uniapol.com

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych
dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych,
Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."

Metodologia pracy

O AP Uniapol Development Sp. z o.o.

Uniapol - zatrudniamy zawodowo