DevOps

G-force sp. z o.o.

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: IT i telekomunikacja, finanse i bankowość, media, outsourcing procesów biznesowych. Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski oraz zagranicą. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy:

System Specialist - DevOps

Miasto: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer ref.: ServiceNow/ADM/TORUŃ

Zadania:

• Wspieranie obsługi klienta oraz IT Service Management System (ServiceNow)

• Monitorowanie środowiska i platformy, administracja systemu

• Projektowanie i wprowadzanie zmian do systemu zgodnie z ustalonymi procesami i procedurami

• Uczestnictwo w ciągłym doskonaleniu systemu

• Zapewnienie wsparcia w rozwiązywaniu incydentów

• Utrzymywanie dokumentacji operacyjnej

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne

• Doświadczenie w technologia internetowych (JavaScript, XML, HTML, Web Services)

• Znajomość zarządzania usługami IT oraz procesami biznesowymi ITIL

• Praktyczna znajomość aplikacji internetowych, sieci, protokołów, e-mail (SMTP, POP3)

• Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych,

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Klient oferuje:

• Opieka medyczna

• Grupowe ubezpieczenie na życie

• Karta Multisport

• Możliwość pracy zdalnej (2 dni w tygodniu)