Front-end Developer

Opis oferty

Co możemy Ci zaoferować?

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz osiąganych wyników
• Interesująca, ambitna i stabilna praca w nowoczesnej i rozwojowej firmie
• Zdobywanie szerokiego doświadczenia zawodowego poprzez udział w tworzeniu rozwiązań biznesowych dla klientów międzynarodowych
• Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
• Kontakt z nowoczesnymi technologiami i metodologiami oraz dużym doświadczeniem firmy z zakresu budowy i wdrożeń systemów klasy ERP
• Możliwość rozwoju i awansu
• Dostęp do szkoleń oraz najnowszych technologii

Wymagania i obowiązki

Czym się będziesz zajmować?
• Tworzenie oraz rozwój aplikacji webowych zgodnie z opracowaną architekturą z użyciem: JavaScript, HMTL5, CSS3, AngularJS

Oczekujemy od Ciebie:
• Minimum rocznego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
• Doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych przy użyciu JavaScript
• Doświadczenia z frameworkiem AngularJS
• Odpowiedzialności
• Chęci do poszerzania wiedzy i wykorzystywania jej w praktyce
• Dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodny kontakt bezpośredni/telefoniczny

Dodatkowo:

• Doświadczenie w pracy z metodyką Agile
• Znajomość C#

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Telefon służbowy

O Grupa Kotrak

We do IT better
Do zespołu deweloperskiego poszukujemy osób mogących pomóc nam przy rozwoju i tworzeniu systemów informatycznych dla naszych klientów. Poszukujemy ludzi otwartych na nowe wyzwania, którzy nie boją się poznawać nowych technologii by tworzyć zintegrowane systemy łączące w sobie mobilność (mobile), łatwy dostęp (web) i komfort pracy (desktop).