Magento Senior Developer

X-Coding IT Studio

7 000 - 11 000 zł netto

X-Coding IT Studio poszukuje do swojego zespołu Magento Senior Developera. Twoja praca na tym stanowisku będzie polegała na projektowaniu, implementowaniu i wdrażaniu złożonych platform e-Commerce, opartych na Magento. Aplikując na stanowisko starszego programisty Magento powinieneś:
- biegle poruszać się w PHP, OOP
- posiadać praktyczne umiejętności z zakresu wdrażania platformy Magento (implementacja nowych modułów, nadpisywanie funkcjonalności Magento, wdrażanie szablonów),
- wdrażać wydajne rozwiązania,
- posiadać umiejętność testowania i dokumentowania kodu,
- znać zagadnienie Continuous Integration projektów progrmiastycznych,
- pracować w przynajmniej jednym z najpopularniejszych repozytoriów kodu,
- posiadać wykształcenie techniczne,
- radzić sobie w pracy w zespole.

Wymagania

Twoje codziennie obowiązki:
- projektowanie i implementacja modułów Magento,
- rozwijanie istniejących systemów opartych na platformie Magento,
- przeprowadzanie code rewiev powstającego w projektu,
- dbanie o wysoką jakość tworzonych rozwiązań.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Imprezy i wyjazdy integracyjne

O X-Coding IT Studio

X-Coding IT Studio dostarcza dedykowane rozwiązania informatyczne dla e-biznesu. Świadczymy usługi w zakresie projektowania, wdrożeń i utrzymania zaawansowanych systemów informatycznych. Kompleksowo obsługujemy e-Commerce. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w rozwijaniu handlu elektronicznego, dzięki czemu możemy zaoferować naszym Klientom nie tylko kompleksowe wdrożenie oprogramowania, ale także aktywnie uczestniczyć w procesie optymalizacji sprzedaży, a także wdrażania strategii omnichannel.