JAVA DEVELOPER (JDK/J2EE/J2ME) Z J. NIEMIECKIM

VM.pl
  • Umowa o pracę Umowa

  • 21-30 pracowników Rozmiar firmy

  • 2004 Rok założenia firmy

  • http://www.vm.pl WWW

Język programowania
Baza danych
Dev/Ops

Do projektu realizowanego dla naszego klienta z Niemiec - firmy specjalizującej się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań z zakresu komunikacji i zarządzania dla kluczowych graczy na rynku motoryzacyjnym poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko: Programista / Programistka
JAVA DEVELOPER (JDK/J2EE/J2ME) z j. niemieckim

Zadania:

● Tworzenie oprogramowania w metodyce Agile z wykorzystaniem Java i technologii Eclipse RCP, Jenkins, WebSphere, SQL,
● Analiza, projektowanie i dokumentacja tworzonych rozwiązań,
● Współpraca z projektantami interfejsu użytkowników, programistami front i back-end oraz testerami.
● Analiza i rozwiązanie problemów, błędów i awarii pracy systemów

Wymagania:

● Solidne 2-3 letnie doświadczanie komercyjne w realizacji projektów webowych z wykorzystaniem (JDK/J2EE/J2ME)
● Doświadczenie w tworzeniu interfejsu użytkowników
● Dobra znajomość frameworków: Spring, Hibernate, JPA, JSF, RCP
● Dobra znajomość baz danych: MongoDB, MS SQL, MySQL, Couchbase,
● Znajomość j. niemieckiego i j. angielskiego w stopniu umożliwiającym skuteczną komunikacje oraz rozumienie dokumentacji technicznej

Zapewniamy:

● Stabilne zatrudnienie w oparciu o preferowaną formę zatrudnienia
● Możliwość podnoszenia kwalifikacji pracowników (konferencje, szkolenia, lekcje angielskiego, vmMeetupy)
● Elastyczne godziny i swobodną atmosferę pracy
● Otwartość na nowe idee i pomysły naszych pracowników
● Karta multisport i prywatna opieka medyczna
● Wyjścia integracyjne.

Zapraszamy do dołączenia do zespołu vm.pl! Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: [email protected]

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez vm.pl sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883)."

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje

O VM.pl

vm.pl Software House specjalizuje się w tworzeniu i dostarczaniu wysokiej klasy dedykowanego oprogramowania oraz indywidualnych rozwiązań informatycznych.

W ciągu 12 lat zespół vm.pl zrealizował ponad 475 projektów dla około 70 klientów, szczególnie na rynku wydawniczym i edukacyjnym. Z naszych rozwiązań korzystają miliony dzieci i tysiące nauczycieli.

Realizujemy również dedykowane projekty dla naszych polskich i zagranicznych klientów.