Programista - tworzenie aplikacji iOS/Android

Q-Conn Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

Język programowania

Poszukujemy osoby zajmującej się tworzeniem aplikacji oraz gier na platformy mobilne jak i społecznościowe. Mile widziana osoba w trakcie lub po studiach na zbliżonym profilu. Możemy zaoferować :
- Zatrudnienie na umowę o pracę
- Dobre warunki finansowe
- Pracę w stabilnej firmie
- Elastyczny czas pracy
- Możliwości rozwoju zawodowego
- W przypadku rozwoju ww działu firmy możliwość kierowania zespołem

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aktualnego CV, listu motywacyjnego oraz portfolio na adres mailowy: [email protected]

Do CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Wymagania

Oczekujemy :
- Doświadczenia w tworzeniu aplikacji na platformę iOS, Android
- Odpowiedzialności i samodzielności.
- Wykształcenia min. średniego
- Znajomości języka angielskiego
- Dodatkowym atutem będzie: znajomość systemów C++, OpenGL ES, Android SDK Obowiązki :
- Programista odpowiadać będzie między innymi za :
- Tworzenie aplikacji
- Tworzenie oprogramowania zgodnie z designem oraz wytycznymi
- Optymalizację oraz debugowanie aplikacji