UX Designer

EL Passion

6 100 - 13 000 zł netto

Opis oferty

Hej!
Dołącz do zespołu utalentowanych i pełnych pasji ludzi, którzy cenią niestandardowe rozwiązania i liczą się z Twoim zdaniem. Zostań UX Designerem w EL Passion i korzystaj z możliwości pracy z najnowszymi technologiami i narzędziami.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój produktów tworzonych dla naszych klientów (m.in. aplikacji webowych i mobilnych oraz stron internetowych). W codziennej pracy będzie ściśle współpracowała z zespołem designerów. Szukamy osoby samodzielnej, która będzie potrafiła poprawić jakość produktu na każdym jego etapie.

To oferujemy:
-Praca w zespole pełnym pasji i chętnie dzielącym się wiedzą
-Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do Twoich umiejętności i oferowane w ramach klarownego oraz jawnego systemu wynagrodzeń
-Prywatna opieka medyczna w Allianz
-Multisport benefit system
-Aktywne uczestniczenie w budowaniu społeczności UX podczas organizowanych przez nas eventów
-Imprezy i wyjazdy integracyjne
-Praca w nowym biurze w Warsaw Spire
-Możliwość pracy zdalnej w wymiarze 20% czasu
-Hackathony- co dwa miesiące 2 dni spędzisz z zespołem na realizowaniu własnych pomysłów
-Hojnie zaopatrzona kuchnia
-Szkolenia i konferencje
-Dostęp do materiałów szkoleniowych i możliwość dodania wybranych przez siebie pozycji do naszej biblioteki

Wymagania

Obowiązki:
-rowadzenie warsztatów dla klientów i precyzowanie podczas nich celów biznesowych klienta
-przygotowywanie raportów z analizy konkurencji
-tworzenie wstępnego zarysu produktu: przygotowywanie listy funkcjonalności, flow i wireframów (low i high fidelity)
-tworzenie klikalnych prototypów
-konsultowanie z klientem architektury informacji / flow / wireframów
-przygotowywanie i przeprowadzanie testów użyteczności na różnych etapach rozwoju produktu, opracowanie na ich podstawie rekomendacji
-współpraca z deweloperami i designerami
-rozwijanie i ulepszanie procesów tworzenia produktu

Wymagania:
-minimum 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku poparte portfolio z case studies
-umiejętność tworzenia wireframów w programach takich jak Photoshop / Illustrator / Axure / UX Pin / Sketch - lub w dowolnym innym
-doświadczenie w posługiwaniu się wzorcami projektowymi interfejsu użytkownika
-świetne zdolności interpersonalne, negocjacyjne i umiejętność pracy w grupie
-umiejętność zarządzania czasem
-umiejętność zrozumienia biznesowych potrzeb klienta
-bardzo dobra znajomość języka angielskiego Mile widziana będzie:
-znajomość dostępnych na rynku narzędzi badawczych i analitycznych do badań UX
-umiejętność analizy statystyk (Google Analytics) i umiejętność wyciągnięcia na ich podstawie wniosków
-umiejętność samodzielnego przygotowywania i realizacji badań przede wszystkim jakościowych, -mile widziane również - ilościowych; wiedza na temat wad i zalet metod badawczych i ich zastosowania na kolejnych etapach badania produktów

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Cykliczne 2-dniowe Hakatony
  • Jawny i przejrzysty system wynagrodzeń
  • Wysoka kultura pracy
  • Przywiązanie do perfekcyyjnego warsztatu programistycznego

Praca w EL Passion

O EL Passion

Find your passion!
EL Passion is a leading software house based in Warsaw. We build products, partnerships, experiences and communities. We are powered by a passion for excellence and continuous learning and believe in transparency, outstanding craftsmanship and team-spirit.

We enjoy sharing knowledge, therefore, we organise inspiring conferences, meetups and workshops on software and design.

Working at EL Passion means you’ll:
  • develop stunning web and mobile apps for startups around the world
  • be an expert at turning ideas into amazing products used by millions worldwide
  • be surrounded by opportunities to learn and experiment
  • work with a highly talented and ambitious bunch of people, who value thinking out of the box and value your opinion
  • work on interesting projects. Among our clients there are Wirtualna Polska, GoldenLine, ZnanyLekarz, Estimote, Rightmove and RWE

OUR TECHNOLOGIES:

Ruby, Swift, Objective-C, Kotlin, Java, Android, Elixir, ES6 / Javascript, CSS3, HTML5, BEM, EmberJS, React, React Native, PWA.