UX Designer

  • Waraszawa
  • 6100 - 13000 zł netto
  • Kontrakt

Opis oferty

Hej!
Dołącz do zespołu utalentowanych i pełnych pasji ludzi, którzy cenią niestandardowe rozwiązania i liczą się z Twoim zdaniem. Zostań UX Designerem w EL Passion i korzystaj z możliwości pracy z najnowszymi technologiami i narzędziami.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój produktów tworzonych dla naszych klientów (m.in. aplikacji webowych i mobilnych oraz stron internetowych). W codziennej pracy będzie ściśle współpracowała z zespołem designerów. Szukamy osoby samodzielnej, która będzie potrafiła poprawić jakość produktu na każdym jego etapie.

To oferujemy:
-Praca w zespole pełnym pasji i chętnie dzielącym się wiedzą
-Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do Twoich umiejętności i oferowane w ramach klarownego oraz jawnego systemu wynagrodzeń
-Prywatna opieka medyczna w Allianz
-Multisport benefit system
-Aktywne uczestniczenie w budowaniu społeczności UX podczas organizowanych przez nas eventów
-Imprezy i wyjazdy integracyjne
-Praca w nowym biurze w Warsaw Spire
-Możliwość pracy zdalnej w wymiarze 20% czasu
-Hackathony- co dwa miesiące 2 dni spędzisz z zespołem na realizowaniu własnych pomysłów
-Hojnie zaopatrzona kuchnia
-Szkolenia i konferencje
-Dostęp do materiałów szkoleniowych i możliwość dodania wybranych przez siebie pozycji do naszej biblioteki

Wymagania i obowiązki

Obowiązki:
-rowadzenie warsztatów dla klientów i precyzowanie podczas nich celów biznesowych klienta
-przygotowywanie raportów z analizy konkurencji
-tworzenie wstępnego zarysu produktu: przygotowywanie listy funkcjonalności, flow i wireframów (low i high fidelity)
-tworzenie klikalnych prototypów
-konsultowanie z klientem architektury informacji / flow / wireframów
-przygotowywanie i przeprowadzanie testów użyteczności na różnych etapach rozwoju produktu, opracowanie na ich podstawie rekomendacji
-współpraca z deweloperami i designerami
-rozwijanie i ulepszanie procesów tworzenia produktu

Wymagania:
-minimum 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku poparte portfolio z case studies
-umiejętność tworzenia wireframów w programach takich jak Photoshop / Illustrator / Axure / UX Pin / Sketch - lub w dowolnym innym
-doświadczenie w posługiwaniu się wzorcami projektowymi interfejsu użytkownika
-świetne zdolności interpersonalne, negocjacyjne i umiejętność pracy w grupie
-umiejętność zarządzania czasem
-umiejętność zrozumienia biznesowych potrzeb klienta
-bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziana będzie:
-znajomość dostępnych na rynku narzędzi badawczych i analitycznych do badań UX
-umiejętność analizy statystyk (Google Analytics) i umiejętność wyciągnięcia na ich podstawie wniosków
-umiejętność samodzielnego przygotowywania i realizacji badań przede wszystkim jakościowych, -mile widziane również - ilościowych; wiedza na temat wad i zalet metod badawczych i ich zastosowania na kolejnych etapach badania produktów

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Cykliczne 2-dniowe Hakatony
  • Jawny i przejrzysty system wynagrodzeń
  • Udział w organizacji taki wydarzeń: http://www.designencountersconf.com

O EL Passion

We are EL Passion, one of the leading software houses in Poland. Our passionate team specializes in designing and developing stunning web, iOS and Android apps for clients all around the world. Some of our clients include GoldenLine, ZnanyLekarz, Estimote, Cobalt and The Mobility House.
We are looking for an Android developer to join our team. We want to offer you a possibility of working with modern frameworks and tools. Join a team who is up to date with latest tech and emphasizes the importance of code quality (daily code reviews, continuous integration).

Informacje o rekrutacji

Aplikuj przez: https://elpassion.workable.com/jobs/308064