iOS Developer [8 000 - 11 000 PLN brutto / miesiąc]

Opis oferty

8 000 - 11 000 PLN brutto/miesiąc

Dla innowacyjnego StartUpu z UK, tworzącego nowoczesną aplikację z branży hospitality (m.in. do bookowania), szukamy obecnie kandydata na stanowisko iOS Developer, do stałej współpracy zdalnej i 2-3 razy w tygodniu w biurze w okolicach Katowic.

Wymagania i obowiązki

  • Pasja do programowania i nowych technologii
  • Co najmniej roczne doświadczenie w programowaniu iOS (Swift, Objective-C)
  • Motywacja do poszukiwania najlepszych rozwiązań
  • Dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie odpowiednie do poziomu kompetencji
  • Szkolenia techniczne i miękkie
  • Udział w szkoleniach technicznych i językowych
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

O KUBO

rekrutujemy specjalistów
Firma specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów wyższego i średniego szczebla, głównie na stanowiska w całej Polsce związane z IT, budownictwem.