Poszukiwany Programista

4system Polska
  • Umowa zlecenie Umowa

  • 51-100 pracowników Rozmiar firmy

  • 1996 Rok założenia firmy

  • http://www.4system.com WWW

Stanowisko: Programista W związku z dynamicznym rozwojem, 4system Polska Sp. z o.o. poszukuje osoby, która przygotuje prototyp systemu do tworzenia formularzy bazodanowych.

Zadania:
• zaprogramowanie prototypu systemu do tworzenia formularzy bazodanowych
• raportowanie postępów prac

Oferujemy:
• Pracę na cały etat w siedzibie 4system lub współpracę zdalnie
• Udział w prestiżowych projektach
• Pracę w przyjaznej, motywującej atmosferze

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:
• Znajomości:
◦ MVC lub MVP po stronie klienta (np.: AngularJS, EmberJS, BackboneJS, inne)
◦ Document Store Databases, Document Store Query Language
◦ HTML5, CSS3, JS, PHP, Java, OOP, JQuery, JSON, REST
• Bardzo dobrej komunikatywności w kontakcie z zespołem projektowym
• Umiejętności zwięzłego i zrozumiałego przedstawiania informacji
• Zorientowania na cel, kreatywności i pomysłowości
• Umiejętności planowania i dobrej organizacji czasu pracy
• Umiejętności kontroli i weryfikacji zleconych zada

Metodologia pracy

O 4system Polska

Jesteśmy polską firmą z ponad 15 letnim doświadczeniem. Realizujemy projekty dla największych polskich i zagranicznych korporacji. Specjalizujemy się w systemach zarządzania wiedzą i kompetencjami pracowników. Rozwijamy i wdrażamy autorski system klasy LMS oparty o środowisko Java.

Posiadamy biura w Zielonej Górze, Warszawie oraz Berlinie, zatrudniamy ponad 50 pracowników.