Java Senior Software Engineer [8 000-12 000 PLN net/miesiąc]

  • Gdańsk
  • 8000 - 12000 zł netto
  • Umowa o pracę

Opis oferty

8 000 - 12 000 PLN netto / miesiąc (UoP)

Dla jednej z bardziej liczących się korporacji na rynku trójmiejskim szukamy obecnie kandydata na stanowisko Java Senior Software Engineer, do stałej współpracy przy projektach dla największych firm z branży awiacyjnej.

Wymagania i obowiązki

  • Znajomość Data Modeling, Database Architecture, Design
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w programowaniu Java SE/EE, z wykorzystaniem XML, JSON
  • atut Docker / Microservices
  • Restful Services Design, WADL, Cloud Based Deployment
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie odpowiednie do poziomu kompetencji
  • Szkolenia techniczne i miękkie
  • Udział w szkoleniach technicznych i językowych
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

O KUBO

rekrutujemy specjalistów
Firma specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów wyższego i średniego szczebla, głównie na stanowiska w całej Polsce związane z IT, budownictwem.