Test Automation Engineer

TopstepTrader

8 000 - 12 000 zł netto

Język programowania
Framework
Inne

Twoja rola:
tworzenie testów sprawdzających całą aplikację (testy funkcjonalne i integracyjne)
praca z narzędziami do testowania AngularJS: Karma, Jasmine i Protractor. Jeśli używasz innych narzędzi - jesteśmy otwarci na propozycje.
ścisła współpraca z teamem frontendowym (3 programistów) i QA testerem Co zapewniamy:

atrakcyjne wynagrodzenie: 8000-12000 zł (w zależności od doświadczenia)
premie za kończenie zadań w terminie
typ umowy: do uzgodnienia
komputer: 27-inch iMac with Retina 5K display and SSD
biuro w samym centrum Warszawy na rogu Królewskiej i Krakowskiego Przedmieścia, z pokojem zabaw (m.in. Wii) oraz kuchnią ze świeżą kawą i przekąskami
UWAGA: koło biura jest Uniwersytet Warszawski, a w pobliżu dużo pubów i kafejek, prawdziwie studencki klimat :)
pomoc w ewentualnej przeprowadzce do Warszawy
możliwość 1 dnia pracy zdalnej w tygodniu
prywatna opieka medyczna
wpływ na decyzje techniczne zespołu
luźna atmosfera pracy, fajni ludzie
eventy firmowe: piwko, gokarty, paintball, itp. Chcemy trzymać się razem :)
możliwe wyjazdy integracyjne do głównej siedziby w Chicago, do dyspozycji dev teamu 2 piętrowy penthouse w centrum Chicago: https://www.airbnb.com/rooms/984850

Wymagania

Obowiązki:
ścisła współpraca z teamem frontendowym (3 programistów) i QA testerem Wymagania:
HTML, CSS, JavaScript, Typescript
minimum rok doświadczenia w testowaniu interfejsów użytkownika w ramach testów funkcjonalnych i integracyjnych
komunikatywny język angielski

Mile widziane:
AngularJS, Karma, Jasmine, Protractor, Webpack, Ruby on Rails, SQL, jQuery, Git.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Pokój dzienny

O TopstepTrader

Kim jesteśmy:

Działamy od 6 lat w branży handlu kontraktami terminowymi (futures). Jako jedyni na świecie udostępniamy narzędzia pozwalające na naukę tego typu handlu na symulatorach (aplikacja napisana w AngularJS i Ruby on Rails). Najlepsi handlowcy korzystający z naszej platformy mają możliwość operowania pieniędzmi firmy, nie ponosząc ryzyka utraty własnego kapitału, a uzyskując udział w zyskach.

Obecnie przenieśliśmy całą obsługę techniczną projektu do Warszawy, tutaj otworzyliśmy swoje biuro i szukamy zdolnych programistów na poziomie mid lub senior, którzy pomogą nam w rozwijaniu produktu (przepisywanego od zera, zgodnie z najlepszymi wzorcami), realizacji nowych pomysłów i utrzymaniu pozycji lidera w branży.

Projekt jest zaplanowany na kilka dobrych lat, szukamy chętnych do współpracy długoterminowej w komfortowym biurze w samym centrum Warszawy (zapewniamy pomoc w ewentualnej przeprowadzce).