Java/Programista BPM

Craftware Sp. z o.o.
Język programowania
Inne

Jesteśmy młodą firmą, specjalizującą się w najnowszych rozwiązaniach IT. Craftware to zespół najlepszych programistów, architektów i kierowników projektów z wieloletnim doświadczeniem w wymagających projektach.

Obecnie, do nowotworzonego zespołu, poszukujemy kandydatów, otwartych na nowe technologie! Oferujemy:
- Możliwość współpracy w oparciu o dowolną formę umowy, w zależności od preferencji Kandydata
- Pracę w ciekawych, dynamicznych projektach z bliską i szczerą współpracą z klientem
- Otwartą ścieżkę kariery i awansu zawodowego wraz z rozwojem firmy
- Szkolenia wewnętrzne oraz wsparcie w certyfikacji
- Elastyczne godziny pracy
- Możliwość częściowo pracy zdalnej
- Pakiet benefitów

Wymagania

Obowiązki:
- Udział w 6-miesięcznym szkoleniu pod okiem doświadczonego mentora
- Udział w tworzeniu, rozwoju i implementacji innowacyjnych rozwiązań biznesowych
- Praca w j. angielskim
- Praca w oparciu o metodykę Agile

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne
- Min. rok doświadczenia w programowaniu w języku Java, C# lub innym języku obiektowym (warunek konieczny)
- Chęć poznania oraz dalszego rozwoju w technologii z obszaru BPM
- Umiejętność modelowania procesów biznesowych
- Umiejętność analitycznego myślenia oraz szybkiego uczenia się
- Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Siłownia
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic