Financial Reporting Systems Development Manager

G-force sp. z o.o.
Inne

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miasto: Warszawa
Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:
• Zarządzanie zespołem programistów i testerów dostarczających zmian do następujących systemów (SAP BFC, SAP FIM, SAP Disclosure Management, SAP Business Objects)
• Rozwój i utrzymanie systemów zgodnych z wymogami sprawozdawczości IFRS i Solvency II.
• Budowanie oraz zarządzanie zespołem
• Rozwiązywanie problemu
• Dokładne i terminowe zarządzanie i raportowanie wydajności
• Proponowanie innowacyjnych rozwiązań lub alternatywnych rozwiązań oraz promowanie najlepszych praktyk.

Wymagania:
• Min. 5 lat doświadczenia w dostarczaniu rozwiązań IT
• Doświadczenie z systemami raportowania finansowego
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Znajomość cyklu rozwoju systemów – w tym metodologii Agile
• Znajomość sektora usług finansowych i ram/ przepisów regulacyjnych
• Wiedza na temat kluczowych czynników wpływających na branże IT, bieżących zmian w rachunkowości IFRS oraz przepisów dotyczących wypłacalność,
• Bardzo dobra znajomość rachunkowości, Solvency II, środowiska ubezpieczeń
• Umiejętność analizowania, diagnozowania i rozwiązywania złożonych problemów
• Praktyczna znajomość procesów ITIL
• Umiejętność budowania zespołu, motywowania oraz delegowania zadań,

Klient oferuje:
Atrakcyjne wynagrodzenie + bonus roczny
Opiekę medyczna + ubezpieczenie