Senior Scala Engineer

Grupa ProfAs Sp. z o. o.

5 000 - 10 000 zł netto

Język programowania

Dla naszego Klienta - software house zajmującego się tworzeniem innowacyjnych systemów informatycznych dla biznesu, narzędzi webowych i aplikacji mobilnych – poszukujemy Kandydata na stanowisko:
(Kraków)
Zakres obowiązków:

  • analiza wymagań
  • projektowanie i implementacja rozwiązań
  • testowanie (manualne i automatyczne)
  • prace wdrożeniowe oraz wsparcie

Wymagania

  • min. 5-letnie doświadczenie komercyjne w rozwoju oprogramowania
  • znajomość Scala i Java (z ecosystem)
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego na poziomie płynnej komunikacji z międzynarodowym zespołem
  • Mile widziane:
  • doświadczenie z Gradle i Groovy
  • znajomość JVM
  • udział w projektach open-sources
Oferowane:

  • praca przy interesujących projektach opracowanych w Agile - głównie metodologii Kanban
  • autonomia w pracy, elastyczne godziny pracy
  • przyjazna atmosfera
  • wygodna lokalizacja biura
  • warsztaty oraz profesjonalne szkolenia
  • możliwość częściowej pracy zdalnej