Cobol Developer

ZeroChaos
Baza danych
Inne

ZeroChaos jest globalnym liderem w dziedzinie dostarczania usług konsultingowych i zasobów ludzkich, posiadającym biura w Europie oraz USA. Pomagamy w zatrudnieniu pracowników etatowych i kontraktowych nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. ZeroChaos zatrudnia ponad 70 000 pracowników oraz konsultantów projektowych i obsługuje aż 200 klientów w 16 krajach.
W Polsce ZeroChaos jest obecne od 2010 roku i od tego czasu dynamicznie się rozwija. Na liście naszych Klientów figuruje wiele wiodących na rynku firm i organizacji z takich sektorów jak: IT, telekomunikacja, finanse, bankowość, ubezpieczenia etc.
Zajmujemy się prowadzeniem rekrutacji stałych oraz świadczymy usługi leasingu pracowniczego. Poszukujemy zarówno specjalistów IT, jak i pracowników szczebla wyższego
Dla naszego klienta z Wrocławia, Międzynarodowej firmy IT, poszukujemy kandydata na stanowisko: Programista Cobol

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Opportunity for professional development
• Profesionalny system szkoleń
• Atrakcyjny pakiet benefitów
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

Wymagania

Obowiązki
• Projektowanie, programowanie oraz utrzymanie aplikacji
• Tworzenie testów jednostkowych oraz ich prowadzenie
• Raportowanie postępów pracy

Wymagania
• Znajomość Cobol/CICS and, mile widziana znajomość Tivoli
• Znajomość Oracle
• Umiejętnośc pracy w zespole
• Chęć poznawania nowych technologii

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Szkolenia