Programista

Bazy i Systemy Bankowe Sp. zo.o,
  • Umowa o pracę Umowa

  • 101-200 pracowników Rozmiar firmy

  • 1974 Rok założenia firmy

  • http://www.bsb.pl WWW

Bazy i Systemy Bankowe Sp. z o.o. to firma o ponad 40-letniej tradycji w branży informatycznej, której jedynym udziałowcem jest  Narodowy Bank Polski.

Interesuje Cię ciekawa praca, pełna wyzwań w firmie
o ugruntowanej pozycji na rynku oraz kontakt z najnowocześniejszymi technologiami?

BSB jest idealnym miejscem dla rozwoju Twojej ścieżki zawodowej!

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatną opiekę medyczną
  • pracę w innowacyjnych projektach w nowych technologiach
Dodatkowe korzyści:

  • specjalistyczne szkolenia wewnętrzne
  • bogaty wachlarz świadczeń socjalnych

Wymagania

Wymagania:

  • rozumienie zasad obiektowego programowania - wzorce projektowe, zasady dziedziczenia, obsługa wyjątków
  • praktyczna znajomość przynajmniej jednego języka programowania - Java lub/i C#
  • praktyczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowychumiejętność programowania z wykorzystaniem relacyjnych baz danych
  • mile widziana znajomość platform programistycznych typu Enterprise - JEE, ASP .NET
  •  wykształcenie wyższe kierunkowe
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność, samodzielność
Opis stanowiska:

  • tworzenie i rozwijanie oprogramowania w jednym z wybranych języków
  • zarządzanie systemami baz danych
  • praca w zespołach projektowych produktów firmy
  • praca nad nowymi produktami firmy

Metodologia pracy

O Bazy i Systemy Bankowe Sp. zo.o,

Tworzymy przyszłość IT
Bazy i Systemy Bankowe Sp. z o.o. (BSB) to firma o ponad 40-letniej tradycji w branży informatycznej. Oferta BSB, jako producenta i integratora rozwiązań informatycznych, kierowana jest przede wszystkim do instytucji z sektora finansowego, w szczególności bankowych i ubezpieczeniowych oraz administracji publicznej.
Spółka oferuje również usługi outsourcingu IT, w tym Cloud Computing, a także konsultingowe i szkoleniowe.