Tester Aplikacji

Trust Consulting HR

Trust Consulting HR jest agencją doradztwa personalnego świadczącą usługi w zakresie rekrutacji specjalistów oraz menedżerów. Na rynku pracy działamy od 14 lat.
Aktualnie dla naszego partnera na terenie Niemiec poszukujemy: TESTER APLIKACJI
(TESTER FOR BACKEND AND FRONTEND TESTS)
Miejsce pracy: Berlin

POŻĄDANE UMIEJĘTNOŚCI
znajomość wiersza poleceń Unix/Linux,
doświadczenie związane z rozwojem aplikacji,
certyfikat ISTQB będzie dodatkowym atutem.

Nasz Klient oferuje:
pracę w projektach dla znanych klientów, przy wykorzystaniu najnowszych technologii w zespole młodych i dynamicznych ludzi,
okazję do wykazania się odpowiedzialnością,
możliwość rozwoju,
atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania

OBOWIĄZKI
Zapewnienie jakości produktów i aplikacji,
Tworzenie scenariuszy testowych i raportów z testów,
Komunikowanie się z menedżerem ds. testów i menedżerem ds. rozwoju produktu,
Prowadzenie testów manualnych i automatycznych,
Sprawdzanie scenariuszy testowych na poziomie baz danych i usług sieciowych,
Testowanie raportów. WYMAGANIA:
Ukończone studia o profilu elektronicznym lub komputerowym bądź doświadczenie dziedzinowe,
Testowanie oprogramowania z pasją,
Zdolność do szybkiego nabywania nowej wiedzy,
Motywacja do pracy,
Umiejętność samodzielne uczenia się,
Znajomość podstaw testowania, planowania testów, metod testowania i tworzenia scenariuszy testowych,
Znajomość cyklu życia oprogramowania,
Doświadczenie w pracy z Selenium, PHPUnit i Webdriver,
Znajomość SQL,
Znajomość języka angielskiego technicznego.