Software Engineer C/C++ w zespole Mobile

  • Warszawa
  • 3000 - 8000 zł netto
  • Umowa o pracę

Klientem Talent Hills jest jeden z międzynarodowych producentów rozwiązań technologicznych. W związku z dynamicznym rozwojem zespołu R&D w obszarze Mobile dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonego C/C++ Software Engineer'a zainteresowanego udziałem w pracach nad oprogramowaniem na innowacyjne urządzenia mobile.

Wymagania i obowiązki

Opis stanowiska:

– Projektowanie, rozwój, implementacja i utrzymanie rozwiązań mobilnych;
– Optymalizacja tworzonego oprogramowania;
– Aktywny udział w pracach badawczych, inicjowanie pomysłów, proponowanie nowych rozwiązań oraz zmian w rozwiązaniach już istniejących;
– Zapewnienie wysokiej jakości tworzonych rozwiązań (pisanie testów jednostkowych, code review).

Wymagania:

– Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;
– Minimum półroczne doświadczenie komercyjne w programowaniu w językach C i/lub C++ lub szerokie doświadczenie akademickie w przypadku roli Junior  Software Engineer'a; minimum 2-3 letnie doświadczenie komercyjne w przypadku roli Regular Software Engineer'a;
– Znajomość środowiska Linux (przynajmniej od strony użytkownika);
– Doskonała znajomość wzorców projektowych;
– Dodatkowym atutem będzie znajomość języków skryptowych (Python, Bash) oraz bibliotek STL, Boost;
– Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
– Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

– Możliwość rozwoju zawodowego w ramach innowacyjnych projektów badawczych dotyczących najświeższych osiągnięć w dziedzinie IT;
– Umowę o pracę;
– Rozbudowany pakiet benefitowy.

O Talent Hills

Osiągaj szczyty swojej kariery z TALENT HILLS!
Talent Hills to zespół wyspecjalizowanych Konsultantów, którzy od lat swoją wiedzą i ekspertyzą wspierają największe marki technologiczne w rekrutacji najlepszych Specjalistów branży IT. Należymy do niewielkiego grona firm rekrutacyjnych w Polsce, które swoją działalność w pełni koncentrują na sektorze technologii informacyjnych. Nasze bogate i wieloletnie doświadczenie gwarantuje dzisiaj Kandydatom i Klientom Talent Hills pełne zrozumienie branży, rzetelną konsultację oraz usługę rekrutacyjną najwyższej jakości.