Programista Delphi

Mc Comp S.A.
Język programowania
Baza danych
Inne

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko: Programista Delphi
Oferujemy:
• pracę w stabilnej firmie
• udział w tworzeniu nowego systemu

Wymagania

Obowiązki:
• Udział w budowaniu nowego systemu,
• Praca w zespole Wymagania:
• umiejętność programowania w Delphi
• znajomość środowiska XE3 lub wyższych wersji
• znajomość SQL oraz bazy danych PostgreSQL i MS SQL
• umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność
• umiejętność analitycznego myślenia
• chęć rozwoju

Mile widziane:
• znajomość HTML5, CSS3, Javascript
• umiejętność programowania w PHP
• znajomość innych języków programowania będzie dodatkowym atutem
• doświadczenie w projektach prowadzonych w metodologii Agile (Scrum)
• znajomość narzędzi do pracy grupowej: CVS, SVN, JIRA

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy

O Mc Comp S.A.

Mc Comp S.A. jest wiodącym w kraju producentem rozwiązań informatycznych, oferującym kompleksowe rozwiązania ICT dla sektora przedsiębiorstw obsługujących rynek detaliczny, w szczególności obiektów: hotelowych, restauracyjnych i rekreacyjno-sportowych, a także sieci stacji paliw.