R&D Software Engineer (Front-End), 7-14k pln net/m-c

  • Gdańsk
  • 7000 - 14000 zł netto
  • Kontrakt

Dla jednej z najbardziej liczących się korporacji na rynku trójmiejskim szukamy obecnie R&D Software Engineer'a (Front-end) do współpracy w zespole sfokusowanym na modelowanie i symulację systemów. Praca w energicznym zespole, który pracuje nad rozwiązaniami, które mogą zmienić przyszłość branży.

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji, w granicach 7 000 - 14 000 netto/m-c (B2B)
- Dowolną formę współpracy
- Pracę w międzynarodowym środowisku tworzącym rozwiązania na skalę światową
- Otwarte i przyjazne środowisko pracy oraz możliwość rozwoju swoich kompetencji

Wymagania i obowiązki

Wymagania:
- Znajomość HTML5, CSS, Javascript oraz jako atut node.js / C++
- Co najmniej 2-letnie lub 5-letnie (Senior) doświadczenie zawodowe w w ww. technologiach
- Znajomość System Simulation, Rapid Protoyping (atut)
- Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) zgodnie z regulaminem portalu.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie odpowiednie do poziomu kompetencji
  • Szkolenia techniczne i miękkie
  • Udział w szkoleniach technicznych i językowych
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

O KUBO

rekrutujemy specjalistów
Firma specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów wyższego i średniego szczebla, głównie na stanowiska w całej Polsce związane z IT, budownictwem.