Konstruktor / Designer

L.Grant HR Consulting
  • Umowa o pracę Umowa

Inne

Opis oferty

Konstruktor / Designer Miejsce pracy: Częstochowa

Nr ref.: SPK/0316

Profil pracodawcy:
Jednym z naszych klientów jest nowoczesna polska firma będąca producentem zaawansowanych elementów konstrukcyjnych przedmiotów codziennego użytku, wytwarzanych z tworzyw sztucznych, głównie metodą wtrysku. Firma realizuje wszystkie etapy procesu produkcyjnego: od projektowania przez modelowanie, symulacje, wykonanie form po produkcję w zautomatyzowanej wtryskowni. Posiada swoje laboratorium do analizy parametrów surowców oraz badania wytrzymałości wyrobów a także nowoczesną prototypownię. Rozwiązania i produkty firmy stosowane są w wyrobach końcowych na całym świecie.

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
- Poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych dla wybranych wyrobów, generowanie nowych pomysłów;
- Wykonywanie projektów detali i podzespołów z tworzyw sztucznych;
- Usprawnianie istniejących rozwiązań konstrukcyjnych produkowanych wyrobów / części / podzespołów;
- Ciągłe śledzenie światowych trendów i nowości branżowych;
- Udział w targach i imprezach branżowych, analizowanie oczekiwań i potrzeb klientów firmy;

Oferta firmy:
- Bardzo ciekawa praca w nowoczesnej, rozwijającej się firmie;
- Możliwość realizowania swoich pomysłów, eksperymentowania i poszukiwania optymalnych rozwiązań;
- Dostęp do najwyższej klasy sprzętu wspomagającego pracę projektanta;
- Udział w projektowaniu i udoskonalaniu wyrobów codziennego użytku;
- Duże możliwości rozwoju;
- Atrakcyjne warunki pracy.

Wymagane dokumenty i sposób aplikacji:
Jeśli jesteś zainteresowany/a wyślij swoje CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych pocztą elektroniczną lub na adres naszej firmy w Katowicach

Wymagania

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:
- Kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu wyrobów przemysłowych z tworzyw sztucznych;
- Bardzo dobra obsługa programu 3D Inventor;
- Gruntowna wiedza konstrukcyjna, poparta doświadczeniem - szczególnie w zakresie stosowania elementów z tworzyw sztucznych;
- Kreatywność i twórcze nastawienie;
- Umiejętność pracy w zespole - mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem.