Business Applications Administrator

Diverse Consulting Group

do 14 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • 2016 Rok założenia firmy

Diverse Consulting Group dla jednego ze swoich klientów szuka osób do pracy na stanowisku Business Applications Administrator. Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie aplikacji webowych, aplikacji na iOS, raporty i wydruki Jasper iReport, SQL, BusinessObject.

Miejsce pracy – Gdańsk

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość SQL, PL SQL,
- podstawowa znajomość JavaScript, Selenium, Tomcat/JBoss,
- podstawowe doświadczenie w programowaniu przy użyciu języka Java,
- minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w sektorze finansowym/ubezpieczeniowym,
- dobrą znajomość angielskiego w mowie i piśmie.

Obowiązki:
- tworzenie nowych zapytań na potrzeby raportowania,
- edycja istniejących zapytań oraz ich optymalizacja wydajnościowa,
- modyfikacja danych, tworzenie nowych obiektów bazodanowych.

Oferujemy:
- pracę pełną wyzwań,
- możliwość rozwoju,
- wynagrodzenie ok. 700 zł/dzień na fakturę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected]