Programista java

Serwis Personalny

8 000 - 10 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych
Narzędzia
Inne

Serwis Personalny Sp. z o.o. nr KRAZ 1428, dla swojego Klienta, lidera w branży informatyki bankowej i ubezpieczeniowej, dostawcy rozwiązań informatycznych dla większości banków i firm ubezpieczeniowych w Polsce, w związku z rozwojem działu poszukuje pracowników na stanowisko:

Programista JAVA

Miejsce pracy: Poznań

Oferujemy:
 Zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę lub umowę o współpracy (firma-firma)
 Możliwości rozwoju i dostęp do nowoczesnych technologii
 Samodzielność w działaniu
 Przyjazną atmosferę pracy
 Praca w nowoczesnym biurze w centrum Poznania
 Wynagrodzenie 8000 – 10000 brutto na umowę o pracę lub netto na umowę o współpracy firma-firma Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zachęcamy do wysyłania CV za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Wymagania

Obowiązki:
 Projektowanie i tworzenie aplikacji bankowych
 Integracja systemów informatycznych
 Analiza wymagań projektów informatycznych

ymagania:
 Znajomość programowana Java, JavaScript
 Umiejętność programowania obiektowego
 Znajomość obsługi i zarządzania bazami danych SQL
 Znajomość protokołu TCP/IP (routing, tunele)
 Znajomość systemu operacyjnego Linux (instalacja, konfiguracja, obsługa)
 Znajomość technologii webowych
 Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w rozwiązywaniu problemów