Interaction Designer

Emerge Software Sp. z o.o. Sp.k.

10 000 - 15 000 zł netto

Poszukujemy specjalisty w obszarze projektowania i wdrażania interfejsów użytkownika dla korporacyjnych klientów z sektora Telecom. Oferta obejmuje pracę w Szwecji (Karlskrona).
Zakres obowiązków: projektowanie i wdrażanie designu aplikacji, prototypowanie, makietowanie oraz testowanie projektowanych rozwiązań, badania user experience / usability, bliska współpraca ze stakeholderami, prezentowanie projektów w społeczności branżowej.

Ogólna charakterystyka kandydata:
- wykształcenie wyższe w dziedzinach: projektowanie, design, inżyniera oprogramowania, informatyka, kognitywistyka lub pokrewne
- min. 3 lata komercyjnego doświadczenia w obszarze projektowania i wdrażania interfejsów użytkownika
- dobre zdolności analityczne i komunikacyjne
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Wynagrodzenie 10 000 - 15 000 PLN + VAT (b2b) + zwrot kosztów oraz dieta w wysokości 459SEK/dzień przy wyjeździe do Szwecji. Umowa B2B, 3 miesiące okresu próbnego, po jego zakończeniu bezterminowy kontrakt z 3-mc okresem wypowiedzenia. Nastawiamy się na długotrwałą i stabilną współpracę.

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu interfejsów użytkownika poparte portfolio dostępnym online (wymóg konieczny)
- umiejętność łączenia wiedzy UX z wymaganiami biznesowymi
- umiejętność identyfikowania się z końcowym użytkownikiem
- znajomość narzędzi do tworzenia makiet i prototypów (Balsamiq, Axure, JustInMind)
- doświadczenie w pracy z Agile Development
- kreatywność, dbałość o szczegóły, poczucie estetyki
- umiejętność pracy w zespole
- umiejętność komunikowania i wdrażania własnych pomysłów
- gotowość do relokacji Mile widziane:
- znajomość programów Photoshop / Ilustrator
- znajomość HTML/CSS
- zainteresowanie tworzeniem i rozwojem aplikacji

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia

O Emerge Software Sp. z o.o. Sp.k.

Emerge Software zajmuje się świadczeniem usług konsultingowych dla partnerów lokalnych i międzynarodowych.

Oferujemy usługi dla firm z branży telekomunikacyjnej i IT.