Java Developer | Kraków

MODIS
Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Opis oferty

Poszukujemy pracowników do jednego z 3 projektów:
1) Rozwój kalkulatora finansowego
2) Integracja systemu Klienta z wyszukiwarkami nieruchomości (tworzony od podstaw)
3) Wyszukiwarka dla co-working'u (tworzony od podstaw)

Wykorzystywane technologie:
  • Java 1.7+ ,
  • REST,
  • Spring,
  • JSON,
  • XML,
  • SQL,
  • Hibernate,
  • Oracle,
  • Design patterns,
  • Test driven development and continuous integration & deployment.

BENEFITY
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Możliwość pracy zdalnej 1-2 dni w tygodniu po wdrożeniu
  • Elastyczne formy zatrudnienia: stabilną umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość odbywania zagranicznych podróży służbowych
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w nowoczesnym biurowcu w Krakowie

Wymagania

OBOWIĄZKI
  • Projektowanie nowych funkcjonalności
  • Rozwój aplikacji
  • Współpraca z międzynarodowymi zespołami
  • Tworzenie dokumentacji

WYMAGANIA
  • Min. 2 lata doświadczenia jako Programista Java
  • Doświadczenie w pracy z technologiami Spring , Hibernate, JSP, HTML/CSS/JavaScript oraz znajomość biblioteki JQuery
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Metodologia pracy

O MODIS

EXCEPTIONAL CONNECTIONS IN A COMPLEX WORLD

Modis to międzynarodowa marka z 40 letnim doświadczeniem i w 100% zorientowana na rynek IT.

Modis na świecie

Codziennie wykorzystujemy naszą wiedzę, nasze doświadczenie i globalne zasoby do budowania nowych, wyjątkowych kontaktów. Sieć 70 oddziałów w Europie i Ameryce Północnej daje nam doskonały punkt wyjścia, aby każdemu z naszych klientów zapewnić dostęp do najlepszych specjalistów z branży. Klienci decydują się na wybór Modis jako partnera w rekrutacji specjalistów IT po to, aby móc lepiej sprostać wyzwaniom takim jak poszukiwania niszowych specjalistów lub realizacja pilnych zadań.

Budujemy trwałe relacje w dynamicznym świecie IT

Ponad 2000 firm prywatnych i podmiotów państwowych rocznie korzysta z naszych usług, aby sprawnie dotrzeć do wykwalifikowanych, profesjonalnych i gotowych do podjęcia pracy specjalistów IT. Obecnie obsługujemy ponad 150 kategorii zatrudnienia w branży IT, obejmujących setki konkretnych zestawów umiejętności. Pomagamy naszym klientom w realizowaniu ich celów biznesowych poprzez wsparcie w znajdowaniu odpowiednich specjalistów IT.

Bądź na bieżąco! Dołącz do naszych profili społecznościowych by nie przegapić aktualności od Modis:

Facebook: facebook.com/ModisPolska/
Linkedin: linkedin.com/company/modis-polska
Twitter: twitter.com/ModisPoland