Junior/Mid SAP BW

New-Invest
  • Umowa o pracę Umowa

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w
rekrutacjach tylko z branży IT. Obecnie dla stałego Klienta poszukuje specjalistów na
stanowisko SAP BW. Klient: międzynarodowa firma o ugruntowanej pozycji lidera z branży odzieżowej, posiadająca wiele oddziałów zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Kluczowym zadaniem jest utrzymanie bezproblemowych zakupów Internetowych.
Miejsce pracy: Warszawa
Wynagrodzenie: 8000 – 11000 brutto Umowa o Pracę/możliwość B2B
Godziny pracy: 9:00 – 17:00
Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz

Oferujemy:
- pracę w szybko rozwijającym się międzynarodowym środowisku,
- pracę w młodym zespole,
- dostęp do nowoczesnych technologii,
- udział w wielu ciekawych projektach,
- opiekę medyczną,
- kartę Multisport,
- zniżki pracownicze.

Etapy rekrutacji: rozmowa z działem HR, specjalistą BW i Team Leaderem BW

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu lub przesyłania aplikacji.

Wymagania

Zadania:
- wsparcie użytkowników końcowych SAP BW,
- tworzenie i utrzymywanie raportów w SAP BW z wykorzystaniem Designer BEx Query i BO Analysis dla Microsoft Office,
- projektowanie i wzmocnienie kompleksowych rozwiązań BW,
- optymalizacja danych projektowych, czasu ładowania danych oraz czasu dostępu do danych użytkowników końcowych,
- optymalizacja jakości danych,
- proaktywne identyfikowanie problemów,
- wsparcie na różnych poziomach,
- raportowanie wszystkich działań Lead SAP BW Architect.

Oczekujemy:
- wykształcenia wyższego informatycznego bądź z zakresu informatyki, informatyki gospodarczej, albo podobnych dziedzin,
- doświadczenia w zakresie SAP BW 7.0 lub wyższej (od roku do 5 lat),
- samodzielności,
- wysokiej motywacji,
- dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
- znajomości SAP BW HANA - dodatkowy atut.