Programista Cobol

  • Katowice
  • 10000 - 13000 zł netto
  • Kontrakt

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 200 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta w Katowicach poszukujemy Specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:
• Programowanie w języku Cobol,
• Utrzymanie i rozwój oprogramowania (system bilingowy), w późniejszym czasie migracja danych do nowego systemu.

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość baz danych SQL,
• Znajomość języka programowania Cobol.

Oferujemy:
• Możliwość udziału w projekcie dla firmy telekomunikacyjnej,
• Przyjazną atmosferę pracy,
• Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności,
• Możliwość długotrwałej współpracy.

Osoby zainteresowane dalszymi szczegółami zapraszam do kontaktu.