IT Business Development Manager

Globetek Sp. z o.o.

Dla naszego Klienta, firmy z branży automatyki przemysłowej, bazującej na nowoczesnej technologii skierowanej do sektora energetyki oraz oil&gas, poszukujemy osób na stanowisko: IT Business Development Manager

Lokalizacja: Warszawa

Numer ref. IBDM/AP/07/2016

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość udziału w procesie rozwoju nowych obszarów biznesowych
  • Pracę zorientowaną na rozwój obecnych i tworzenie nowych biznesów
  • Udział w wieloetapowym procesie wytwarzania i kreowania produktów, oprogramowania i usług IT
  • Współpracę w międzynarodowym środowisku
  • Elastyczne formy zatrudnienia
Osoba odpowiedzialna za projekt: Adrianna Pluta

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV w j. polskim na adres mailowy: [email protected]

Wymagania

Główne obowiązki:
  • Kreowanie sprzedaży na rynku niemieckim (oraz innych krajach UE)
  • Kreowanie dobrego wizerunku Firmy
  • Sprzedaż produktów i usług Firmy
  • Pozyskiwanie i utrzymywanie Klientów, w tym budowa własnego portfela Klientów
  • Przygotowywanie ofert i umów handlowych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Monitorowanie przetargów
  • Planowanie i raportowanie strategicznych celów sprzedażowych i rozwojowych
  • Współpraca i koordynacja działań z zespołem wdrożeń i rozwoju produktów z sektora Oil&Gas
  • Wsparcie Project Manager'ów przy realizacji projektów

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: informatyczne lub mechaniczne)
  • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych w branży IT
  • Umiejętność pracy w środowisku wieloprojektowym (doświadczenie w zarządzaniu budżetem, zmianami oraz ryzykiem)
  • Gotowość do pracy za granicą i w Polsce
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Metodologia pracy

O Globetek Sp. z o.o.

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki , pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.