Programista PHP

  • Kraków
  • Umowa o pracę

Poszukujemy Programisty PHP z doświadczeniem większym niż mniejszym, do wzmocnienia naszego działu interactive.

Wymagania i obowiązki

Zakres obowiązków:
- projektowanie logiki i architektury aplikacji;
- tworzenie przejrzystego kodu wysokiej jakości w oparciu o wzorce projektowe;
- tworzenie uniwersalnych komponentów wielokrotnego użytku.

Wymagania obiektywne

- dobra znajomość PHP5 i przynajmniej jednego frameworka (Zend, Symfony, Laravel, etc.), relacyjnych baz danych (m.in. MySQL, PostgreSQL);
- dobra znajomość HTML5 i CSS3 (fajnie jeśli kojarzysz któreś z tych rozwiąń: less, sass, bootstrap, web responsive design);
- znajomość JS (dobrze jeśli orientujesz się w jQuery, Angular.js, etc.);
- mile widziana podstawowa znajomość Adobe Photoshop'a oraz systemu kontroli wersji (svn, git);
- dodatkowym atutem będzie znajomość i doświadczenie w pracy z Wordpressem, Concrete5 lub innym systemem CMS;
- nie wymagamy wykształcenia kierunkowego.

Wymagania subiektywne

- zaciekawienia nas swoją osobą;
- umiejętność pracy w zespole;
- poczucie humoru;
- pełne zaangażowanie przy tworzeniu projektów;
- brak widocznego uczulenia na kota Józka :)
- podstawy języka polskiego

O YOHO

Lubimy tworzyć. Wspólnie. Fajnie czujemy się we własnym gronie.

Informacje o rekrutacji

Prosimy o przesyłanie cv oraz portfolio zrealizowanych stron na [email protected]