Full Stack Developer

Stowarzyszenie WIOSNA
Język programowania
Framework
Narzędzia
Inne

Stowarzyszenie WIOSNA od ponad 15 lat realizuje ideę mądrej pomocy – angażując tysiące osób w ogólnopolskie programy społeczne, takie jak: SZLACHETNA PACZKA czy AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI. Współpraca z nami oznacza możliwość współpracy z najlepszymi firmami i specjalistami w wielu dziedzinach. Już teraz możesz dołączyć do wyjątkowego zespołu IT, który stawia na najnowsze rozwiązania i nieustannie się rozwija. Z naszych rozwiązań IT korzysta blisko 200 pracowników oraz 20 tys. użytkowników w całym kraju. Dzięki wypracowanym standardom, użyciu profesjonalnych narzędzi do zarządzania kodem i projektami tworzymy autorskie systemy zarządzania oraz serwis, który skupia 1 mln unikalnych użytkowników rocznie.

Jeśli więc chcesz:
• wdrażać systemowe rozwiązania IT wspierające zarządzanie ogólnopolskimi projektami,
• stosować najlepsze praktyki ze świata IT oraz działać w kulturze Open Source,
• rozwijać aplikacje, na których pracują tysiące użytkowników w całej Polsce,
• podejmować wyzwania i wygrywać je w zespole ludzi, dla których nie ma, że się nie da!

Zapraszamy Cię do aplikowania na stanowisko:

Do Twoich obowiązków należeć będzie m.in.:
• praca przy tworzeniu architektury systemów i aplikacji,
• projektowanie, tworzenie i wdrażanie aplikacji PHP/JS/CSS/HTML oraz MySQL,
• wdrażanie nowych narzędzi środowiska pracy programisty i obsługi aplikacji,
• uczestniczenie w projektowaniu interfejsów użytkownika,
• współpraca z wolontariuszami IT, utrzymywanie naszych projektów Open Source na Githubie.

Wymagania

• posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie w podobnych projektach,
• bardzo dobrze znasz Linuxa, basha, HTTP/TCP/IP,
• bardzo dobrze znasz narzędzia do modularyzacji aplikacji (Composer, Bower), jQuery, HTML5 (w tym: potrafisz budować semantyczny HTML), Doctrine, Json,
• bardzo dobrze potrafisz obsługiwać repozytoria GIT,
• potrafisz prowadzić code review,
• znasz zasady wersjonowania semantycznego,
• potrafisz projektować aplikacje zmodularyzowane oraz API modułów programistycznych/bibliotek,
• posiadasz umiejętność ustalania i kontrolowania standardów w zespole programistycznym,
• skutecznie potrafisz dzielić się swoją wiedzą.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Telefon służbowy
  • biuro w centrum Krakowa
  • elastyczny i ruchomy czas pracy
  • możliwość pracy zdalnej raz w tygodniu
  • świetni ludzie i atmosfera
  • luźny dress code
  • ciekawe zadania i praca z sensem
  • swoboda i samodzielność w realizacji zadań
  • dzielenie się wiedzą i wymiana doświadczeń ze specjalistami i ekspertami
  • dostęp do narzędzi własnych oraz profesjonalnych (Microsoft)
  • szkolenia i konferencje
  • imprezy integracyjne

O Stowarzyszenie WIOSNA

Grzejemy na ideałach
Stowarzyszenie WIOSNA – organizacja, która zamienia ideały w czyn, kreuje nową rzeczywistość i inspiruje ludzi do zmiany.