Senior Software Engineer (Java)

  • Warszawa
  • Umowa o pracę

Opis oferty

Nasze oczekiwania
  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku leadera zespołu developerów (5+ członków zespołu) pracujacych przy realizacji wspolnego projektu
  • przynajmniej roczny doswiadczenie w bezpośrednich kontaktach z zagranicznym klientem w celu prezentowania wyników pracy zespolu i ustalania wymagań
  • solidne podstawy w zakresie programowania obiektowego
  • bardzo dobra znajomość języka Java oraz przynajmniej jeszcze jednego języka programowania spośród: Python/Scala/C++
  • znajomość algorytmów i struktur danych
  • znajomość relacyjnych i nierelacyjnych baz danych
  • znajomość dobrych praktyk tworzenia oprogramowania: design patterns, continuous integration, code review, unit/functional/regression tests
  • tworzenie oprogramownia, które łatwo daje się modyfikować przy zmianie wymagań biznesowych
  • płynna umiejętność angielskiego (poziom C1)
  • gotowość do wyjazdów służbowych i popołudniowych telekonferenc

Wymagania i obowiązki

Zakres obowiązków:
  • dostarczenie zespołowi wizji jasnych celów realizowanych zadań i projektu,
  • zarządzanie zespołem, w tym rekrutacja nowych członków zespołu, dbałość o ich wdrożenie, rozwój, motywowanie i inspirowanie, wspieranie i pomoc w ich rozwoju, coaching zespołu pod względem technologii, odpowiedzialność za zespół i jego prawidłowe funkcjonowanie
  • współpraca z klientem, udział w spotkaniach, analiza wymagań biznesowych
  • projektowanie aplikacji/baz danych/infrastruktury, proponowanie usprawnień w obszarze technologii, implementacja uzgodnionych funkcjonalności systemu, testowanie aplikacji, wdrażanie i utrzymanie systemów

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowe posiłki
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic

O CodiLime Sp. z o. o.

Kreujemy Wartość!

CodiLime została założona przez wybitnych algorytmików, złotych medalistów mistrzostw świata w programowaniu zespołowym w konkursie organizowanym przez IBM.

CodiLime projektuje i wdraża autorskie systemy informatyczne w takich dziedzinach jak Fraud & Security Intelligence, Risk Management, Business Analytics, Business Intelligence, Customer Intelligence, Mobile Payments, E-commerce, Web & Mobile Applications. Ponadto firma realizuje szereg projektów w obszarach związanych z BIG DATA, Security, Cloud Computing, OpenStack, OpenContrail, OpenFlow oraz SDN (Software Defined Networks).