Senior Front-end Developer - rozwój sportowej platformy OTT

Grafton recruitment
Język programowania

Dla naszego Klienta, światowego lidera w dostarczaniu treści sportowych on-line, a także w produkcji, tworzeniu rozwiązań technicznych i komercyjnych dla klientów z branży sportowej, w związku z rozwojem centrum programistycznego, poszukujemy osób na stanowisko: Front-End developera. Kandydaci dołączą do nowo powstającego zespołu odpowiedzialnego za rozwój sportowej platformy OTT dostępnej na różnego rodzaju urządzeniach (smart TV, smartfony, konsole).

Wymagania

Zakres obowiązków:

- współpraca z architektami oraz innymi członkami zespołu
- przygotowywanie najwyższej jakości kodu
- tworzenie dokumentacji technicznej
- współpraca z zespołem UX designro
- związywanie pojawiających się problemów

Wymagania:

- doświadczenie w pracy w branży medialnej (tworzenie rozwiązań na smart Tv, smartfony, tablety, konsole do gier)
- 5-letnie doświadczenie w obszarze w pracy jako software developer
- bardzo dobra znajomość Javascript i/lub HAXE
- praktyczna znajomość HTML, XHTML, CSS, XML, AJAX
- dobra znajomość języka angielskiego
- doświadczenie w pracy w oparciu o metodologie z zakresu Agile

Korzyści:

- ciekawe stanowisko w firmie o międzynarodowym zasięgu
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość poznania najnowszych technologii
- możliwość uczestniczenia w projekcie od fazy początkowej
- przyjazną atmosferę pracy
- nowoczesne stanowisko programistyczne  (Windows lub MAC, 2 monitory)
- cykliczne workshopy i konferencje dla pracowników
- oszczędnościowy Plan Inwestycyjny na giełdzie w Londyniekarta multi-sport
- prywatna opieka zdrowotna
- elastyczne godziny pracy (8-11/16-19)
- liga w piłkarzyki stołowe (turniejowy stół)