Programista C++

ITMAGINATION

8 000 - 12 000 zł netto

Dla naszego Klienta, firmy tworzącej najwyższej jakości rozwiązania dla świata telewizji cyfrowej i internetowej, poszukujemy osoby na stanowisko Programista C++.

Projekt: Przedmiotem jest refaktoryzacja, wprowadzanie zmian i dodawanie funkcjonalności do oprogramowania opartym na systemie operacyjnym Linuks, działającego na dekoderach telewizyjnych.

Oferujemy:
Udział w zróżnicowanych technicznie projektach w międzynarodowym zespole;
Możliwość poznawania nowych technologii i rozwiązań informatycznych;
Przyjazne i otwarte środowisko pracy;
Dogodną lokalizację miejsca pracy – centrum Warszawy.

Wymagania

Obowiązki:
* Projektowanie i implementacja oprogramowania C/C++ dla dekoderów telewizji cyfrowej;
* Dodawanie nowej funkcjonalności, uruchamianie oprogramowania na nowych urządzeniach;
* Optymalizacja wydajności oprogramowania;
* Praca w 5-7 osobowym zespole SCRUM;
* Przygotowywanie dokumentacji technicznej. Oczekiwania:
* Doświadczenie w programowaniu w C/C++ pod Linuksem;
* Doświadczenie w tworzeniu dystrybucji Linux przy użyciu OpenEmbedded, git;
* Twórcze i aktywne podejście do rozwiązywania problemów, chęć uczenia się i rozwoju;
* Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji.

Doceniamy: Znajomość biblioteki Qt (moduły QtCore, QtGui) oraz doświadczenie w tworzeniu oprogramowania Qt Embedded;
Doświadczenie w rozwijaniu oprogramowania dla platform typu embedded.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy