System Administrator

Coders Center sp.zo.o.
Narzędzia

Opis oferty

Obowiązki:
• Administracja siecią firmową (Dell, Cisco, Ubiquiti) i usługami sieciowymi (VPN, PBX, Hyper-V Server, Active Directory, Radius, Samba, )
• Administracja aplikacjami serwerowymi (serwery WWW: Apache, Ngnix; serwery aplikacyjne: Tomcat, IIS, nodeJS)
• Zarządzanie systemem monitoringu (Pingdom, Zabbix)
• Wsparcie procesów DevOps (Ansible, TeamCity, Octopus Deploy)
• Zarządzanie infrastrukturą kliencką, inwentaryzajca sprzętu
• Zarządzanie usługami i aplikacjami wspierającymi (Jira, Office365, konfiguracja domen, SSL)

Wymagania

Wymagania:
• Wiedza niezbędna do właściwego wypełniania obowiązków
• Znajomość zagadnień utrzymania i diagnozowania aplikacji webowych
• Znajomość języków skryptowych w celu automatyzacji wypełnianych zadań
• Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci, aplikacji webowych, kryptografii
• Umiejętność samoorganizacji i zarządzania wdrożeniem rozwiązań i procesów
• Bardzo dobra znajomość angielskiego Mile widziane:
• Doświadczenie w administracji systemami webowymi opartymi o .NET
• Znajomość systemów ECMS (Sitecore, EPiSERVER, Sitefinity, Magnolia CMS, Adobe AEM)
• Doświadczenie z wdrożeniem ISO27k
• Znajomość ITIL
• Umiejętność programowania aplikacji webowych

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Atmosfera

O Coders Center sp.zo.o.

To be a leading European Enterprise Technology Partner, delivering comprehensive enterprise web solu
Coders Center Sp. z o.o. was founded in 2014 by IT professionals. Company is based in Poland with HQ in Wroclaw, with delivery offices in Bialystok and Poznan. Coders Center is working with Digital Agencies World Wide.