Front-end Developer

Craftware Sp. z o.o.
Język programowania
Framework
Inne

Jesteśmy firmą świadczącą usługi konsultingowe, wdrożeniowe i integracyjne w zakresie rozwiązań technologii Cloud Computing. Nasza firma to zespół najlepszych programistów, architektów i kierowników projektów z wieloletnim doświadczeniem.

Jeżeli jesteś osobą ambitną, chcesz się rozwijać i poznawać nowe technologie, Craftware jest idealnym miejscem dla Ciebie!

Oferujemy:
- Możliwość współpracy w oparciu o dowolną formę umowy, w zależności od preferencji Kandydata
- Pracę w ciekawych, dynamicznych projektach z bliską i szczerą współpracą z klientem
- Otwartą ścieżkę kariery i awansu zawodowego wraz z rozwojem firmy
- Szkolenia wewnętrzne oraz wsparcie w certyfikacji
- Możliwość pracy częściowo zdalnej
- Elastyczne godziny pracy
- Pakiet benefitów

Wymagania

Obowiązki:
- Tworzenie i rozwój nowych funkcjonalności oraz warstwy front-end'owej aplikacji
- Proponowanie nowych rozwiązań technologicznych dla wymagań biznesowych
- Współpracę z programistami back-end
- Dbanie o wysoką jakość kodu Wymagania:
- 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- Bardzo dobra znajomość technologii: JavaScript, CSS, HTML, Angular.js
- Doświadczenie w implementacji wzorców projektowych
- Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
- Mile widziana znajomość innych języków programowania (preferowane: Java/Salesforce) oraz zwinnych metodyk rozwijania oprogramowania
- Dobra znajomość języka angielskiego

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Siłownia
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic